Jsem motorista

Vlastním auto nebo motorku nebo se chystám je pořídit. Sháním vybavení/příslušenství pro svůj vůz nebo jej potřebuji opravit. Tady jsem správně!

Inter Cars Služby Jsem motorista

e-Shop

Vše pro auto! Jednoduše a online. Od dílů a příslušenství až po zajištění servisu, přehledně a na jednom místě. Inovativní řešení Click & Repair – opravte si auto online, na pár kliknutí! Click & Repair je přímé doručení dílů/zboží do našich partnerských autoservisů včetně zajištění montáže ve Vámi zvoleném termínu a za předem známou cenu.

Vstup do e-shopu

Jak to funguje?

  1. Nakupte pneumatiky nebo autobaterie a zvolte Click & Repair
  2. Rezervujte servis a čas montáže v našem partnerském Q-SERVICE
  3. Montujeme Vámi zakoupené díly ve stanovený čas
  4. Hotovo, Můžete vyrazit
Click & repair

Q-SERVICE

Ta správná servisní síť pro Vaše auto! Q‑SERVICE je síť profesionálních autoservisů působících v České republice a dalších zemích Evropy.

cz.q-service.eu

Q-Service

Naším posláním je být přímou konkurencí autorizovaným servisům výrobců vozidel. Zákazníkům zaručujeme odbornou údržbu a opravy jejich automobilů, které náš odborně kvalifikovaný personál provádí pomocí nejmodernějšího servisního vybavení a za použití kvalitních náhradních dílů. Výsledná cena opravy je předem stanovena a vždy vychází z časových norem, které pro servisní úkony stanovují výrobci vozidel. Zákazník tak má jistotu, že zaplatí přesnou a odpovídající cenu.

Testy kvality

Abychom zajistili v celé síti trvalé dosahování vysoké kvality služeb, provádíme v našich autoservisech pravidelné testy úrovně služeb a kontroly dodržování standardů. Testy probíhají formou tzv. „mystery shopper“. „Q“ v názvu znamená „QUALITY“!

Odbornost

Systémem pravidelných školení je v síti Q-SERVICE zabezpečena vysoká odborná úroveň a technické znalosti personálu. Průběžně vzdělávaní pracovníci tak disponují nejen certifikáty odborné způsobilosti, ale i potřebnými zkušenostmi k tomu, aby služby byly poskytovány na maximální profesionální úrovni.

O záruku nepřijdete

Automobiloví výrobci a importéři nesmí odmítnout přijetí reklamace na vadu ani nijak omezit záruku na vozidlo, pokud jeho majitel pro pravidelnou údržbu a garanční servis využívá služeb nezávislého opravce. Výrobci také nesmí podmiňovat platnost záruky opravami nebo servisem ve své vlastní autorizované síti. Majitel vozidla má podle platné Evropské legislativy, tzv. „blokové výjimky“ právo používat jakoukoliv opravnu pro nezáruční opravy, a to také v průběhu zákonné záruční doby nebo prodloužené záruční doby. Výrobci jsou navíc povinni poskytovat technické informace o daném typu vozidla také nezávislým opravcům (autoservisům).

Moto e-shop

Místo pro pravé motorkáře! V sortimentu naleznete kvalitní helmy, stylové motorkářské oblečení, brašny na sedla a spoustu dalších vychytávek.

Navštivte náš e-shop shark-helmets.cz

Moto e-shop shark-helmets.cz