Inter Cars Česká republika s.r.o.

Inter Cars Česká republika s.r.o. je mladou, inovativní a rychle se rozvíjející společností na českém trhu s náhradními díly pro osobní i nákladní automobily, motocykly a dílenské vybavení. Jsme největším dovozcem a distributorem náhradních dílů pro osobní automobily a užitková vozidla ve střední a východní Evropě.

Cesta k vyšším standardům

Když ostatní myslí "A", my myslíme "C". Jsme neustále na čele trhu, přestože se nás mnozí snaží napodobit. Inter Cars má to, co ostatní hráči ne - podnikatelského ducha přítomného v každé úrovni organizace společnosti. Díky tomu jsme schopni najít obchodní příležitosti nebo možnosti ke zlepšení i tam, kde je ostatní nevidí.

Jsme přesvědčeni, že pouze podnikatel může skutečně porozumět jiným podnikatelům a proto jsme nejlepší partner servisů. Společně se chceme zlepšit, být více efektivní, přátelštější a více profesionální.

Jsme připraveni na výzvy, které trh v budoucnu přinese. Máme odvahu a energii pracovat naplno každý den a nastavovat nové standardy během příštích 25 let

V současné době naleznete naše pobočky na 30 místech v České republice. Nadále pracujeme na dalším rozšíření pobočkové sítě. 

Výpis z Obchodního rejstříku a výše základního kapitálu  Všeobecné obchodní podmínky a reklamační řád Záruční lhůta Ochrana osobních údajů Zpracování údajů - nábor zaměstnanců

             

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Inter Cars v Evropě

Společnost Inter Cars patří mezi největší distributory náhradních dílů pro osobní a nákladní automobily v Evropě

Největší koncentrace vybudovaných poboček a zároveň zaručená cesta k úspěchu celé skupiny je rozložena do zemí střední, východní a jihovýchodní Evropy .Skupina Inter Cars působí v 15 evropských zemí,  ve kterých otevřela téměř 500 poboček.