Kontakty

Kde všude nás najdete

Inter Cars Pobočky
Křižíkova 1590 (areál DEK Trade)
256 01 Benešov

Kód pobočky: C25

734 890 229
734 801 949
793 950 973
benesov@intercars.eu

Otevírací doba:
Podolí 475
664 03 Podolí u Brna

Kód pobočky: C02

PKW: 545 421 602
LKW: 545 421 604
brno@intercars.eu

Otevírací doba:
Hlavní 108 (Areál A1 park Lelekovice)
664 31 Lelekovice

Kód pobočky: C64

PKW: 771 239 965, 771 239 962
LKW: 601 353 915
brno.lelekovice@intercars.eu

Otevírací doba:
Okružní 2615
370 01 České Budějovice

Kód pobočky: C31

PKW: 388 320 450, 725 386 075
LKW: 388 320 451, 725 386 078
ceske.budejovice@intercars.eu

Otevírací doba:
Národních mučedníků 499
Frýdek-Místek 738 01

Kód pobočky: C73

PKW: 601 100 502
LKW: 601 100 503
frydekmistek@intercars.eu

Otevírací doba:
Nová 1214/12
696 01 Rohatec

Kód pobočky: C69

737 673 954
hodonin@intercars.eu

Otevírací doba:
Bieblova 133
500 03 Hradec Králové

Kód pobočky: C52

495 581 363
495 581 348
602 522 978
hradec.kralove@intercars.eu

Otevírací doba:
Lnářská 1654
396 01 Humpolec

Kód pobočky: C60

775 408 194
775 418 652
humpolec@intercars.eu

Otevírací doba:
Na Moráni 4878
430 01 Chomutov

Kód pobočky: C43

477 105 050
730 521 931
chomutov@intercars.eu

Otevírací doba:
Textilní 1273
506 01 Jičín

Kód pobočky: C51

602 572 255
606 036 654
jicin@intercars.eu

Otevírací doba:
Pávovská 73
586 01 Jihlava

Kód pobočky: C61

567 218 841
739 561 981
731 656 127
jihlava@intercars.eu

Otevírací doba:
Holečkova 368/4
360 17 Karlovy Vary

Kód pobočky: C36

354 978 970
354 978 971
354 978 972
354 978 973
737 796 752
737 796 753
737 796 755
karlovy.vary@intercars.eu

Otevírací doba:
Na zelené 2351
272 01 Kladno - Kročehlavy

Kód pobočky: C21

312 661 271
725 160 281
725 159 560
kladno@intercars.eu

Otevírací doba:
Tyršova 46
339 01 Klatovy

Kód pobočky: C34

737 212 334
klatovy@intercars.eu

Otevírací doba:
Havlíčkova 884
280 02 Kolín IV

Kód pobočky: C28

735 791 670
kolin@intercars.eu

Otevírací doba:
Doubská 1207
460 01 Liberec

Kód pobočky: C46

727 971 581
727 945 407
727 945 057
liberec@intercars.eu

Otevírací doba:
Na Kocandě 31
412 01 Litoměřice

Kód pobočky: C41

PKW: 735 791 661, 739 507 783
LKW: 739 683 906
litomerice@intercars.eu

Otevírací doba:
Průmyslová 829
293 06 Mladá Boleslav

Kód pobočky: C29

727 971 929
727 971 930
mlada.boleslav@intercars.eu

Otevírací doba:
Obchodní 36
434 01 Most

Kód pobočky: C44

474 470 470
730 521 930
most@intercars.eu

Otevírací doba:
Jeremenkova 9
742 42 Šenov u Nového Jičína

Kód pobočky: C74

702 157 296
702 157 292
novy.jicin@intercars.eu

Otevírací doba:
Holická 1173/49a (areál Morello)
779 00 Olomouc-Holice

Kód pobočky: C71

585 150 355
602 959 606
olomouc@intercars.eu

Otevírací doba:
Těšínská 2759/30
746 01 Opava

Kód pobočky: C75

601 179 162
opava@intercars.eu

Otevírací doba:
Vratimovská 659/67
718 00 Ostrava - Kunčičky

Kód pobočky: C81

PKW: 602 201 224, 607 020 063
LKW: 724 299 338, 720 951 392
ostrava@intercars.eu

Otevírací doba:
Generála Svobody 339
533 51 Pardubice - Rosice nad Labem

Kód pobočky: C53

725 523 512
725 523 513
pardubice@intercars.eu

Otevírací doba:
Slovanská alej 24
326 00 Plzeň

Kód pobočky: C32

PKW: 602 185 771
LKW: 602 466 061
plzen@intercars.eu

Otevírací doba:
Dopraváků 749/3
184 00 Praha 8 - Dolní Chabry

Kód pobočky: C13

PKW: 736 602 325, 474 470 402
LKW: 736 548 435, 474 470 403
praha.chabry@intercars.eu

Otevírací doba:
Za Mototechnou 1375/7
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Kód pobočky: C11

PKW: 731 157 227, 731 494 203
LKW: 731 494 204
Obchodní zástupce LKW: 734 166 905
praha.stodulky@intercars.eu

Otevírací doba:
Vídeňská 343 (areál ČS Shell)
252 42 Praha - Vestec

Kód pobočky: C12

244 400 005
724 805 884
praha.vestec@intercars.eu

Otevírací doba:
U Sanitasu 1621
251 01 Říčany

Kód pobočky: C01

321 338 108
607 005 752
ricany@intercars.eu

Otevírací doba:
Písecká 1334
386 01 Strakonice

Kód pobočky: C33

702 089 071
702 089 072
strakonice@intercars.eu

Otevírací doba:
Revoluční 1114 (Retail Park Šestajovice)
250 92 Šestajovice

Kód pobočky: C14

605 053 172
sestajovice@intercars.eu

Otevírací doba:
Průmyslová 1073
391 11 Sezimovo Ústí-Planá nad Lužnicí

Kód pobočky: C39

601 354 229
601 354 184
tabor@intercars.eu

Otevírací doba:
Dubská 1635
415 01 Teplice

Kód pobočky: C03

474 470 301
474 470 302
474 470 303
474 470 304
735 793 800
735 793 801
teplice@intercars.eu

Otevírací doba:
Hoření 2472/14
400 11 Ústí nad Labem

Kód pobočky: C42

475 223 005
475 223 006
475 223 007
475 223 008
724 586 444
ustinadlabem@intercars.eu

Otevírací doba:
Pod Strání 2265
594 01 Velké Meziříčí

Kód pobočky: C63

566 521 155
777 720 963
velke.mezirici@intercars.eu

Otevírací doba:
Třída T. Bati 5331
760 01 Zlín

Kód pobočky: C72

702 018 018
602 542 010
zlin@intercars.eu

Otevírací doba:
Družstevní 3970/30 (vedle STK Psota)
669 02 Znojmo

Kód pobočky: C66

PKW: 727 870 882
LKW: 727 870 883
znojmo@intercars.eu

Otevírací doba:
Inter Cars Česká republika s.r.o.
Novodvorská 1062/12
142 00 Praha 4

IČ: 27156257
DIČ: CZ27156257

Kód pobočky: C10

225 341 070
intercarscz@intercars.eu

Otevírací doba:
Komerční 532
251 01 Nupaky

Kód pobočky: CN1

Hranická 1763 (CTPark hala L4)
751 31 Lipník nad Bečvou

Kód pobočky: CN2