Ondra Vostatek podepsal smlouvu ve Španělsku

Ondra Vostatek podepsal smlouvu ve Španělsku

Talentovaný jezdec Ondřej Vostatek podepsal lukrativní smlouvu, kterou si otevřel dveře ke svému snu, mistrovství světa MotoGP. Stal se členem špičkové motocyklové stáje Aspar Teamu, jehož majitelem je jedna z nejzvučnějších postav šampionátu – Jorge Martinez „Aspar“. Dostat se do takového týmu je pro Čecha velkým úspěchem a my jsme rádi, že Inter Cars je u toho!

„Je to skvělá zpráva nejen pro nás, ale i pro Českou republiku. Ondra dostane šanci předvést se ve špičkovém prostředí. Věřím, že to bude zajímavé pro českou federaci, další sportovní organizace, a také pro potenciální sponzory, kterým díky tomuto týmu dokážeme nabídnout zajímavý mediální prostor. Je to jednoznačně krok správným směrem, který může zásadně a pozitivně ovlivnit Ondrovu kariéru,“ je přesvědčen jezdcův otec a manažer v jednom Jan Vostatek. Sezonu 2020 teď bude pečlivě plánovat.

Ondřej Vostatek se svým stájovým parťákem utvoří nejmladším jezdeckou dvojici ve startovním poli, přesto si od toho hodně slibuje. Od příští sezony za sebou bude mít Aspar Team - giganta s bohatou historií. Na nejvyšší motocyklové úrovni se tento tým pohybuje 30 let, během kterých dokázal získat 13 titulů v mistrovství světa. Pro Ondřeje, jenž se na motorku poprvé posadil v 6 letech, je to obrovská šance, jak se zase o něco přiblížit své vysněné MotoGP.