Film Inter Cars byl oceněn v Cannes

Film Inter Cars byl oceněn v Cannes

Inter Cars Capital Group přidala další sochu do široké škály titulů a odměn. Jeden z jeho filmů byl odměněn v prestižní soutěži Cannes Corporate Media & TV Awards.

Jedná se o jednu z nejdůležitějších událostí v průmyslu, na kterých jsou odměňovány korporátní filmové produkce. Vybrané inscenace v každé kategorii jsou dány zlatým, stříbrným a černým delfínem. Vítěz Grand Prix obdrží od Cannes bílý delfín.

Jedním z oceněných filmů je materiál prezentující fáze výstavby největší investice společnosti Inter Cars, ILS Evropského logistického a rozvojového centraVideo bylo oceněno stříbrnou soškou delfína.

Prezentovaný film vznikal  více než 3 roky po dobu výstavby centra a pokrývá každou etapu, od prvního výkopu, přes výstavbu sloupů, vytváření podlahové vrstvy až po dokončovací instalace nejmodernějších automatizačních a skladových konstrukcí. Centrum ILS v Zakroczymi bylo otevřeno v květnu roku 2017. Sklad je v rámci celé Evropy v automobilovém průmyslu a má nejmodernější automatické logistické řešení.