16. Veletrh automobilových dílů, nářadí a vybavení servisů klepe na dveře

16. Veletrh automobilových dílů, nářadí a vybavení servisů klepe na dveře

Nepropásněte tradiční Veletrh automobilových dílů, nářadí a vybavení servisů, který Inter Cars pořádá po roční přestávce. Již 16. ročník se uskuteční v termínu 22.-24.9.2017 a místem konání je opět Varšava, konkrétně prostranství v okolí Národního fotbalového stadionu.

Inter Cars zde představí více než 200 svých nejvýznamnějších dodavatelů kteří své expozice rozloží na ploše přesahujících 20 000 m2 a návštěvníkům předvedou nejnovější trendy v autoopravárenství. Těšit se můžete na dodavatele dílů a příslušenství napříč celým spektrem produktů, které Inter Cars prodává. Ať už půjde o náhradní díly a příslušenství na osobní či nákladní automobily, stranou nezůstanou ani motorkáři a spousta novinek a zajímavostí bude k vidění i v sektoru vyhrazenému garážové technice a servisnímu vybavení. 

 

Další z bodů programu, který bude určitě stát za to, je komentovaná prohlídka nejnovějšího skladu společnosti Inter Cars, který je zároveň největším automatizovaným skaldem svého druhu v Evropě. Sklad se nachází kousek od Varšavy a zabírá plochu 15 hektarů. Celková skladová plocha je 40 000 m2. Sklad této velikosti se neobejde bez promyšlené automatizace. Její páteř tvoří 11 km dlouhý dopravník, na který je napojen skutečně unikátní třídící systém. Ten pracuje na principu několika prolínajících se dopravníků. Zboží umistťuje na široké pásy, které se pohybují v uzavřených smyčkách. Systém dokáže za 24 hodin přetřídit až 500 000 položek a rozeslat až 60 000 ks zboží.  

 

Součástí veletrhu bude i bohatý doprovodný program. Na návštěvníky čeká velkolepá Motor Show, ve které se představí 50 jezdců z nejrůznějších motoristických disciplín. Hlavním lákadlem bude Inter Cars Gymkhana, kde se proti sobě postaví 2 závodníci a na trati plné překážek předvedou své řidičské umění. Nebude chybět vystoupení kaskadérů na 2 i 4 kolech, freestyle MX, Globe of Speed, rally cross, drift show a mnoho dalšího.

Večer pak návštěvníky z Čech a Slovenska čeká afterparty ve společném CZ & SK stanu. Bohaté občerstvení, spousta soutěží, živá muzika, kabaretní vystoupení, DJ…. Další informace budeme postupně doplňovat, případně navštivte oficiální web: http://16targi.intercars.com.pl/. Pokud Vás program zaujal a chcete se zúčastnit, neváhejte kontaktovat naše pobočky nebo obchodní zástupce!