Další motokrosový závod již tento víkend!

Další motokrosový závod již tento víkend!

Petrovice u Karviné hostí tuto neděli další závod Buksa/Ados mezinárodního mistrovství české republiky v motokrosu. A Inter Cars MoToman Team bude opět u toho!

Předchozí závod se našemu temu příliš nevyvedl. Ač trať v Opatově tradičně patří k těm nejlépe připraveným a divácky atraktivním, celý závod hodně poznamenalo počasí. To zapříčinilo množství pádů, které se nevyhnuly ani našim jezdcům. Nejhůře dopadla Lucie Simonová, které jeden pád přivodil dokonce otřes mozku s dočasnou ztrátou paměti. Přesto, nebo možná právě proto hýří před dalším závodem odhodláním vrátit se na stupně vítězů.

Nedařilo se ani dalším jezdcům. Michal Buchta (třída veterán) i přes dobré starty vždy ztrácel ke konci obou finálových jízd a jak sám říká, musí více zapracovat na fyzické přípravě. Po zlomenině ruky se vrátil na startovní rošt třídy MX1 Márk Szöke. Ruka však ještě nebyla stoprocentní, navíc v jedné z jízd přišel defekt pneumatiky. Takže i Márk se již těší na novou výzvu v podobě závodu v Petrovicích u Karviné. Důležité bude hlavně napravit nelichotivou bilanci pouhých 2 odjetých závodů. Jediný, komu se dařilo, byl Denis Poláš v kategorii MX2, který si vyjel nejlepší výsledek sezóny a díky 2 šestým místům se posunul na 7 místo v celkovém pořadí.

„Věříme, že tento závod již vše klapne na 100%! Lucka se cítí skvěle, Márkova ruka je již také mnohem lepší, Michal zapracoval na fyzičce a Denis chce navázat na skvělý výkon z Opatova“, říká před petrovickým závodem Josef Toman, manažer teamu.

Přijďte nám fandit, všichni jste srdečně zváni!