Inter Cars otevřel nové logistické centrum

Inter Cars otevřel nové logistické centrum

Inter Cars Group oslavil otevření Evropského střediska logistiky a rozvoje ILS. Obrovský komplex v městě Zakroczym poblíž Varšavy je nyní připraven k použití - jeho výstavba byla zahájena v roce 2014.

Logistické centrum ILS, která je součástí Inter Cars Group, je jedinečné nejen díky své velikosti, asi 45.000 m², ale také unikátním řešením skladování a dopravy zboží. Haly jsou téměř plně automatizovány. Celková délka dopravníku v hlavním skladu je asi 11.000 m. V hlavní hale o rozloze 30.000 m² bude uskladněna většina automobilových dílů z nabídky firmy Inter Cars. Dvě menší haly (po 5.000 m²) budou sloužit ke skladování pneumatik a kapalných látek (např. motorových olejů).

Oficiální otevření Evropského střediska logistiky a rozvoje ILS v Zakroczymi se konalo dne 13. května 2017. Slavnostní otevření provedl Wojciech Aleksandrowicz, generální ředitel společnosti ILS. Centrum bude strategickým bodem Inter Cars Group. Komplex je stále ve výstavbě, ještě v tomto roce bude uveden do provozu další nový sklad.