Společnost Inter Cars představuje nové logo!

Společnost Inter Cars představuje nové logo!

Nové logo je symbolem nadcházející éry neustále se rozvíjející společnosti Inter Cars. Vyjadřuje silnou a stále sílící pozici firmy na trhu náhradních dílů pro automobily, nákladní vozy i motocykly na evropských trzích.

Cílem redesignu loga bylo reflektovat dynamický rozvoj následujících let, ale zároveň zachovat kontinuitu a logickou návaznost na historii společnosti. Vedení firmy nové logo představilo během nedávných oslav 25. výročí společnosti ve Varšavě.

Písmo loga je navrženo speciálně pro Inter Cars. Je výjimečné a jedinečné, stejně jako celkové vizuální ztvárnění značky. Výtvarný dojem efektně posiluje červená a grafitová barva. Grafický symbol otáčkoměru evokuje zaměření firmy a dynamiku jejího vývoje. V kombinaci s písmem v druhé části loga vyjadřuje sílu a spolehlivost. Všechny tyto atributy poukazují na Inter Cars jako na sebevědomou a úspěšnou firmu. Ostatně význam loga se má o co opřít. V nadcházejících pěti letech firma připravuje otevření více než 300 nových poboček v Evropě. Neustále tak rozšiřuje svou distribuční síť. Prioritou vedení firmy nadále zůstává nejvyšší standard v rámci služeb a péče o zákazníka.

Inter Cars SA je největším distributorem náhradních dílů v Polsku. V  Evropě patří společnosti 5. místo, ve světovém žebříčku je mezi distributory náhradních dílů na 10. místě. V České republice je Inter Cars nejdynamičtěji se rozvíjející firmou aftermarketu. V současnosti zde provozuje 24 poboček a jejich síť se nadále rozrůstá.

Nové logo se objeví na velkém počtu tištěných a elektronických materiálů, které firma připravuje. Bude prezentováno na více než 350 pobočkách firmy Inter Cars v Evropě, které prošly modernizací a splňují nejvyšší normy pro služby a kvalitu v oblasti distribuce náhradních dílů. Postupně projdou proměnou i pobočky Inter Cars v České republice.

Novým logem Inter Cars jasně stvrzuje základní filozofii společnosti: „Cesta k vyšším standardům!“