Nové pobočky Inter Cars v Kolíně a Litoměřicích

Nové pobočky Inter Cars v Kolíně a Litoměřicích

Stále se rozvíjející společnost Inter Cars Česká republika s.r.o. má s koncem roku 2015 napilno. 15. prosince otevřela novou pobočku v Litoměřicích a 5. ledna 2016 slavnostně otevře pobočku v Kolíně.

Litoměřická pobočka se stala 23. prodejním místem společnosti a zákazníci mohou její služby ocenit na sklado­vé ploše o rozměrech 450 metrů čtverečních. Kromě služeb kvalifikovaného personálu zde zákazníci naleznou i více než 5 000 položek zboží. Mohou využít okamžitý osobní odběr, případně možnost rozvozu v rámci regionu.

Kolínská prodejna je v pořadí 24. prodejní místo a nabídne stejné zázemí i kvalitní služby. Nové pobočky opět plně naplňují filozofii společnosti Inter Cars. Znamená to, že zákazníkům vycházejí maximálně vstříc a snaží se naplňovat i nové firemní heslo společnosti: Na cestě k vyšším standardům.

Inter Cars navíc disponuje bohatým zázemím svých evropských centrálních skladů. Zákazníkům je zde k dispozici dalších více než 100 000 000 skladových položek s možností dodá­ní do 24 hodin. Sortiment náhradních dílů a příslušenství obsahuje díly od více než 500 světových výrobců. Zkuste si představit třeba brzdové destičky. Ve skladech společnosti Inter Cars najdete až 16 různých jejich producentů!

Náhradní díly nabízí společnost na osobní automobily, nákladní vozy, návěsy a přívěsy i motocykly. Zaujme i nabídkou nářadí, dílenského vybavení, diagnostiky a softwarových řešení, stejně jako škálou nabízených pneumatik od renomovaných výrobců. Patří mezi ně značky, jakými jsou Michelin, Continental, Dunlop, Good Year.

Inter Cars je v současnosti nejdynamičtěji se rozvíjející společností v oblasti náhradních dílů pro automobily v České republice. Působí ve 12 evropských zemích a je největším distributorem náhradních dílů pro automobily ve střední a východní Evropě. Součástí skupiny Inter Cars je i síť nezávislých servisů pro osobní a nákladní vozy Q-SERVICE a největší internetový obchod pro motoristy www.motointegrator.cz.