Oslava 25. výročí Inter Cars a 15. Veletrh automobilových dílů, nářadí a vybavení servisů

Oslava 25. výročí Inter Cars a 15. Veletrh automobilových dílů, nářadí a vybavení servisů

Veletrh i oslavy 25. výročí firmy Inter Cars se konaly 18.-20.9. 2015 na Národním stadionu ve Varšavě a v jeho okolí.

Nutno podotknout, že svým rozsahem a počtem návštěvníků se jednalo o akci světových měřítek! Posuďte sami:

  • Více než 40 000 m2 výstavní plochy
  • Přes 250 vystavovatelů
  • Rekordních 100 000 návštěvníků
  • 44 000 diváků sledujících večerní koncert megastar Roxette
  • 420 autobusů
  • 8 letadel
  • 1 speciální vlak
  • 5 000 hotelových pokojů

Veletrh

V několika obřích stanech bylo k vidění to nejnovější z oblasti autoopravárenství a autodílů, nechyběli ani různé doplňky a příslušenství.  Vše bylo rozděleno do tématických částí, pohromadě jste tak našli vše, co souviselo s osobními auty, s trucky, motorkami, softwary, atd. Velký ohlas měla část věnovaná garážové technice a servisnímu vybavení. Ta se rozkládala na ploše 5 500 m2 a většinu vystavovaných exponátů si mohli návštěvníci i vyzkoušet.

Nesmíme opomenout ani „mezinárodní městečko“ - část vyhrazenou zahraničním účastníkům. Každá ze zemí, ve kterých Inter Cars působí, zde měla svůj vlastní stan, ve kterém probíhal doprovodný program. Ve společném ČeskoSlovenském stanu byla zvlášť expozice projektů Q-SERVICE a GE vybavení.

Veletrh nebyl jen o náhradních dílech, ale i o zábavě:  vystoupení tanečních skupin, koncerty, výstava  sportovních vozů, oblíbený fotbálek, posilovna, závodní simulátory, box, závody RC modelů a mnoho dalšího. Na své si přišel opravdu každý.

  

Nová strategie, nové logo

Na tiskové konferenci představenstva Inter Cars byla prezentována nová strategie firmy Inter Cars pro roky 2016 až 2020. Klíčem dosavadního úspěchu je sortiment, dostupnost, logistika a distribuční síť. Díky tomu je Inter Cars v současné době 5. největším distributorem náhradních dílů v Evropě a 10. na světě. V následujících letech bude pokračovat organický růst, rozvoj pobočkové sítě a expanze na další evropské trhy, růstu firmy určitě napomůže i navázání užší spolupráce se společnostmi Bosch a Castrol.

Jako součást nové strategie bylo představeno i nové logo Inter Cars. To symbolizuje moto „Vysoké standardy, vysoké rychlosti“.  Na rychlost odkazuje nové provedení logotypu, které představuje pole otáčkoměru.

Koncert Roxette

Třešničkou na dortu za celým povedeným programem byl ohromný koncert, na který dorazilo více než 44 000 diváků! Ti sledovali vystoupení nejpopulárnějších polských skupin a zpěvačky Ewy Farné. Jednotlivá hudební vystoupení byla protkána tanečními vystoupeními a velkolepou Castrol Laser Show. Největším lákadlem a zároveň vyvrcholením byla švédská legendární kapela Roxette. Že koncert bylo něco speciálního i pro kapelu Roxette pak svědčí článek na jejich blogu:
http://roxetteblog.com/2015/09/20/roxette-rocked-the-national-stadium-in-warsaw/

Ale nebyla to jen hudba a tanec, které se staraly o atmosféru během tohoto speciálního večera. Mezi vystoupeními mohli návštěvníci shlédnout i videa o počátcích společnosti Inter Cars. Mezi nejemotivnější okamžiky pak patřilo vystoupení zástupců zahraničních dceřiných společností Inter Cars s vlajkou své země a krátký video medailonek každé ze zemí.  

  

Závěrem

Celkový průběh veletrhu a oslav nejlépe vystihuje SMS, kterou obdržel jednatel Inter Cars Česká republika s.r.o., pan Martin Havlík, od jednoho ze zákazníků:

„Vazeny pane Havliku, s obrovskou pokorou Vam chci podekovat za neskutecny zazitek. Pro me OSLAVA ve Varsave nebyla standartni zalezitosti, ale nadherne splnenym snem! Ze srdce Vam preji hodne sil a tvurcich napadu do dalsi prace. Jsem rad, ze mohu byt s Vami! ;-)

 

Fotogalerii naleznete ZDE:

http://targi.intercars.com.pl/galeria-zdjec

 

Videogalerii naleznete ZDE:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLy_c9sRdzhV8O-8jDyJmjcNNTc-uu1UTb