Inter Cars slaví 25 let, budou u toho i ROXETTE! A co vy?

Inter Cars slaví 25 let, budou u toho i ROXETTE! A co vy?

Oslavte s námi 25 let působení firmy Inter Cars tam, kde to všechno začalo! Vydejte se s námi do Varšavy na Národní stadion, kde 18. – 20.9. proběhne již 15. Veletrh automobilových dílů, nářadí a vybavení servisů a následně i velkolepá SHOW!

Veletrh se uskuteční na přilehlých prostranstvích Národního stadionu a i v jeho ochozech.  Že se nebude jednat o žádnou provinční výstavu, ale veletrh mezinárodního charakteru, dosvědčí i následující čísla: 170 vystavovatelů, největších výrobců náhradních dílů a servisního vybavení se bude prezentovat na těžko představitelných 40.000 m2 výstavní plochy! Samozřejmě nebude chybět ani bohatý doprovodný program, který bude zahrnovat koncerty, soutěže, závodní simulátory, školení a mnoho dalšího. Vstup na veletrh je zdarma!

Pokud pojedete s námi, budete mít navíc zajištěný vstup do speciálního česko-slovenského stanu, kde bude po celý den přichystáno relaxační zázemí a nápoje zdarma. Během podvečerních hodin se zde rozproudí již klasický Inter Cars „Bierfest“, doplněný o soutěže a koncert skupiny Starmania s největšími česko-slovenskými hity.

Účast s Inter Cars Vám rovněž zaručí vstup na večerní program, který zahrnuje koncert několika interpretů, mino jiné i Ewy Farné, laserovou show doplněnou ohňostrojem, ale HLAVNĚ koncert legendární kapely ROXETTE!!!

Že si to nemůžete nechat ujít? Počet lístků, které zaručují vstupy na doprovodný program a koncert je omezen. Neponechejte si nic náhodě a zajistěte si lístky již nyní v naší akci! Pro podrobnější informace neváhejte kontaktovat pobočky Inter Cars. Další informace naleznete také ZDE.