Ohlédnutí za IC EXPO 2012

Ohlédnutí za IC EXPO 2012

IC EXPO 2012 je již bohužel definitivně minulostí, dovolte nám alespoň krátké ohlédnutí za touto na českém a slovenském trhu ojedinělou akcí.

V sobotu 22.9. se úderem 9. hodiny ranní otevřely brány Skladu č. 7 v bratislavské nákupní galerii 

Eurovea a IC EXPO vítalo své první návštěvníky. Těch se ze všech koutů České a Slovenské republiky sjelo opravdu hodně!

A co vše bylo k vidění? Hned po příchodu zaujaly venkovní expozice se Show trucky a závodními vozy. Velká část přízemí se proměnila ve fungující autoservis. Návštěvníci si tak mohli velké množství zařízení přímo vyzkoušet a prohlédnout do nejmenších detailů. Ve zbývající části přízemí se nacházely stánky dodavatelů, mnozí z nich si pro návštěvníky připravili i odborná školení a prezentace. Navíc během veletrhu bylo možné nakoupit vybraný sortiment náhradních dílů a servisního vybavení za speciální ceny.

První patro bylo celé věnované servisnímu konceptu Q-SERVICE a novým vizím v autoopravárenství. Zájemci se zde mohli seznámit se základními plány a s filozofií této servisní sítě. Více podrobností se pak dozvěděli u jednotlivých stánků, kde probíhaly prezentace softwarového řešení QS PROFESSIONAL a dalších navazujících projektů (Fleet program, MotoIntegrator) nebo na odborných prezentacích.

Pro chvíle oddechu a rozptýlení sloužil ohromný stan s občerstvením, terénní autodráha „Rallye Dakar“, tombola, nejrůznější závodní simulátory nebo plavba výletní lodí na Děvín a do Čunova. Samozřejmostí byla také přítomnost krásných hostesek.  Celý program zakončila večerní VIP párty s nádechem Irska, kde program zpestřila dražba servisního vybavení, vystoupení irských tanečníků nebo hudební skupiny U2 Revival.

Děkujeme všem návštěvníkům za účast a podporu! Pochopitelně nemůžeme vynechat ani naše dodavatele, kterým patří také naše velké díky: Bosal, Bosch, Brembo, Cartechnic, Castrol, Comma Oil & Chemicals, ContiTech, Delphi, Dat, Elring, Evert, Exide, EVR, Febi, Federal-Mogul, Filtron, Fomar, Grenke, Chicago Pneumatic, KYB, Mahle – Knecht,  NGK, Nissens, Orlík, Profitool, Sachs, Shell, Sealey, SKF, Spin, Toptul, TRW, Vivivd.

Věříme, že letošní zkušenosti zúročíme a příští ročník bude IC EXPO ještě úspěšnější a zajímavější.

  

 

  

 

  

 

Rozsáhlou reportáž o veletrhu připravujeme do podzimního vydání časopisu IC Journal. Tisková zpráva ke stažení ZDE.
Více fotografií na
Facebooku!