Budweg - nový sortiment IC!

Budweg - nový sortiment IC!

Dánský rekonstruktér brzdových třmenů, BUDWEG CALIPER, rekonstruuje brzdové třmeny nejvyšší kvality v Dánsku od roku 1979. Dnes nabízí jeden z největších sortimentů brzdových třmenů pro evropskou flotilu osobních automobilů a efektivně pokrývá 98 % všech osobních vozidel v provozu.

Budweg Caliper A/S je dánský specialista na brzdové třmeny, který se zaměřil na re-výrobu brzdových třmenů pro automobilový trh s náhradními díly. Společnost se vždy zaměřovala na výrobu produktů nejvyšší kvality, což se projevuje na škodovosti společnosti, která je trvale pod 0,3 %.

 

REKONSTRUKCE PRO NEJVYŠŠÍ KVALITU

Jádrem podnikání Budweg je repasování již použitých brzdových třmenů na zářivě nové produkty s 5letou zárukou. Během procesu repasování má společnost plnou kontrolu nad výrobním procesem, což umožňuje společnosti aplikovat na výrobky nejmodernější antikorozní povrchové úpravy a vybavit třmeny pouze těmi nejlepšími komponenty. Úroveň kvality je dále zvýrazněna kvalifikovanou pracovní silou společnosti, která ručně montuje a na konci linky testuje každý jednotlivý třmen, který opouští závod v Dánsku.

 

ROZŠÍŘENÝ SORTIMENT & SNADNO DOSTUPNÉ NÁHRADNÍ DÍLY

Sortiment Budweg zahrnuje více než 4 200 modelů třmenů a 2 400 sad náhradních dílů, což ve skutečnosti pokrývá více než 98 % osobních vozidel v provozu v Evropě. Stejně tak se Budweg snaží být první na trhu, pokud jde o uvádění nových modelů třmenů – a to i pro novější typy třmenů, jako jsou elektronické parkovací brzdy (EPB).

 

ELEKTRICKÁ VOZIDLA A ELEKTRONICKÉ PARKOVACÍ BRZDY (EPB)

Od zavedení elektronických parkovacích brzd Budweg intenzivně eskaloval výzkum, aby poskytoval EPB stejně vysoké kvality jako běžné brzdové třmeny a občas dokonce vylepšoval design implementací mechanických vylepšení. V současné době pokrývá řada třmenů Budweg více než 80 % všech elektrických vozidel v provozu v Evropě; a pokrytí bude nutně růst v souladu s rostoucí populací EV v Evropě.

 

BUĎTE V BEZPEČÍ!

Namontováním brzdového třmenu Budweg víte, že jezdíte s komponentem nejvyšší kvality zaměřeným na bezpečnost, na který se vztahuje 5letá záruka. Žádné kompromisy s brzdami – buďte v bezpečí!

 

 

Budweg

Buďte v bezpečí!

Prolistovat