Školení SHELL od AUTOMAX ČR

Školení SHELL od AUTOMAX ČR

Dne 13.9.2022 proběhlo produkto-technické školení na produkty značky SHELL od společnosti Automax ČR. Přečtěte si, jak to probíhalo!

V hotelu Jeníkova Vila ve Velkém Meziříčí se sešlo celkem 55 obchodních zástupců sítě Inter Cars spolu s regionálními Sales Managery. Cílem tohoto setkání bylo probrat praktické produktové informace a technické školení ze strany Automax, stejně tak i možnost vyměnit si tržní informace, zkušenosti v oblasti prodeje olejů a maziv a vývojových trendů.

Setkání bylo hodnotné s řadou zajímavých informací předaných panem Martinem Švarcem (Obchodním ředitelem Automax ČR). Zároveň byli vyhlášeni 3 nejlepší prodejci za dosažené výsledky letošního prodeje značky SHELL (skupina PKW), kteří obdrželi hodnotné ceny SHELL FERRARI. Gratulujeme tak ještě jednou 1. Bohumilovi Macháčkovi 2. Jiřímu Wernerovi a 3. Jaroslavu Salačovi.

Věříme, že toto setkání je dalším krokem v rozvoji spolupráce v rámci prodeje značky SHELL na území ČR díky kompaktní síti Inter Cars CZ, který je autorizovaným prodejcem olejů a maziv SHELL pro ČR a dodává tak kvalitní maziva a profesionální servis.

Školení SHELL

Školení SHELL