ZF Workshop Tour 2021 zavítá do Česka!

ZF Workshop Tour 2021 zavítá do Česka!

Společnost ZF Aftermarket, vlastník značek LEMFÖRDER, SACHS a TRW, míří do České republiky a na Slovensko v rámci kampaně ZF Workshop Tour 2021. Pro účastníky jsou připraveny školicí materiály, atraktivní akce a ceny.

Navštívit 150 dílen, ujet více než 1 000 kilometrů a to vše během jednoho měsíce - takový je plán kampaně ZF Workshop Tour 2021 pro nadcházející týdny.

Zástupci ZF Aftermarket navštíví nezávislé autoservisy v České republice a na Slovensku. Během návštěv budou předávat znalosti o produktech z portfolia ZF Aftermarket a odmění ty autoservisy, které při své práci aktivně používají náhradní díly značek LEMFÖRDER, SACHS a TRW.

Cílem kampaně je oslovit co nejširší skupinu zákazníků, poznat je osobně a mít možnost ocenit ty nejlepší. Je důležité si uvědomit, že výběr náhradních dílů používaných při opravách vozidel, má přímý vliv na bezpečnost cestujících a spolehlivost vozidla na silnici - s ohledem na to chce společnost ZF Aftermarket oslovit ty automechaniky, kteří jejím výrobkům důvěřují a doporučují je svým zákazníkům.

 

ProlistovatStáhnout PDF