IC_Technika

IC Technika je přehledná textovo-grafická elektronická databáze, obsahující informace o technických vlastnostech téměř všech modelů aut v České Republice. Obsahuje komplexní informace potřebné pro provoz moderního zařízení. Obsah informací programu IC Technika by se zabral cca 20 000 vytištěných stran.

Existuje vůbec rychlejší a obsáhlejší zdroj technických informací o vozidlech, než je IC _Technika?

Identifikace vozidla
Kapaliny a maziva
Regulační údaje
Návody na opravy
Technické výkresy (více než 25 000, detailní rozkreslení demontáže jednotlivých částí vozidla a interiéru...)
Kompletní a standardizované údaje o motoru
Identifikace kódu EOBD a také interaktivní diagnostika chyb
Pokyny a údaje o opravě motorů
ABS, klimatizace
Detailní schéma zapojení elektrických systémů, audio, ABS a klimatizace
Doby oprav a pravidelné servisní intervaly

Velmi užitečnou funkcí bude určitě modul diagnostiky poruchy systémů řízení motoru, kde se program ptá a podle odpovědi zužuje pole pro nalezení chybného dílu, způsobujícího špatnou činnost motoru. Na konci je výsledkem hledání obrázek vadné části, jeho lokalizace ve vozidle a charakteristika práce, což umožňuje potvrzení nebo vyvrácení diagnózy.

IC_Technika je nejkomplexnější zdroj poznatků o moderních automobilech. Jedná se o verzi programu Vivid, speciálně upraveného podle požadavků Inter Cars. Vivid je jeden z nejúspěšnějších a nejdokonalejších programů tohoto typu, který úspěšně slouží autoservisům v mnoha zemích po celé Evropě.

Inter Cars nabízí IC_Techniku ve dvou verzích, tradiční - distribuovaný na DVD, a v on-line verzi, pro použití na internetu. Výhodou internetové verze je, že se aktualizuje každé tři měsíce. Klasická verze na DVD je aktualizovaná každých 6 měsíců. Po vykonávání aktualizací, které jsou zahrnuty v ceně roční licence, dostanete informace doplněné především o nejnovější automobily na trhu.

Program IC_Technika můžete objednávat online na www.vybaveniservisu.cz

POZOR! Možnost vyzkoušet si demo verzi!!! Navštivte stránku IC_Techniky on-line:

http://www.workshopdata.com/login.do

a klikněte na "DEMO" nebo "Náhled". Dostanete se do programu v demo verzi, kde máte přístup k následujícímu (pouze jednomu) typu vozidla:

CITROEN C5 2.0 16V HPi (EW10D (RLZ)) 2001 - 2005
(Název vozidla je v této demo verzi zvýrazněný)