IC_KATALOG

IC_Katalog je moderní nástroj pro vyhledávání a objednávání náhradních dílů pro osobní, nákladní automobily, motocykly, příslušenství a dílenské vybavení

Hlavní vlastnosti:

Vyhledávání produktu v katalogu na základě značky vozidla nebo seznamu součástek.
Objednávací indexy IC jsou ve většině případů identické s označením výrobců nebou jsou s jednoduchým prefixem na začátku.
Používání čísel a náhradních dílů výrobců automobilů.
Vyhledávání v slovníku podle názvu nebo označení dílů, obsáhlý slovník, přičemž nezáleží na Vámi vypsané délce fráze nebo vložených slov (F8).
Výběr produktů jen zvoleného výrobce (F4).
Filtrování výběru - díly pro nákladní a osobní automobilly, motocykly, dílenské vybavení.
Výběr podle selekce produktových skupin.
Hledání podle čárového kódu.
Vyhledávání podle zboží - novinka, speciální nabídka, výprodej, atd.

Umožňuje rychlé vyhledávání požadovaných náhradních dílů, také jejich úplnou identifikaci díky přiloženým technickým informacím (rozměry, fotografie, elektrická schémata, druh materiálu, hmotnost apod.) a samozřejmě snadné objednávání. Katalog je pravidelně aktualizovaný, což zaručuje přístup do nejnovější nabídky výrobců automobilových dílů. Katalog obsahuje kompletní sortiment Inter Cars, off-line i on-line stavy skladů Inter Cars, umí zobrazit maloobchodní cenu i nákupní cenu pro zákazníka, dokáže převádět OE čísla na objednací čísla Inter Cars a samozřejmě ještě mnohem více.

Nejnovější edice umožňuje objednávání zboží přímo z katalogu. V katalogu je integrován modul umožňující kontrolu „normočasů“ jednotlivých oprav, informaci o servisních prohlídkách, možnost vytvořit kalkulaci ceny opravy pro zákazníka autoservisu včetně ceny za servisní úkony, atp.

Pokud máte o IC_Katalog zájem, jste autoservis nebo prodejce náhradních dílů, kontaktujte nás nebo si katalog rovnou nainstalujte:

Instalace IC_KATALOGU

Verze 628

  • i_dbfs.7z - Zboží [FTP]

  • setup.exe - instalační program IC_Katalogu v 628

  • i_katalog.7z - databáze pro vyhledávání v katalogu, 2012/01 [FTP]

  • i_sta.zip - dostupnost zboží (Offline stavy) [FTP]