IC_CALCULATOR

Systémové řešení kalkulace a objednávání náhradních dílů od společnosti Inter Cars! Unikátní softwarové řešení, které Vám uspoří čas při identifikaci, vyhledáváním a výběrem náhradních dílů a ušetří peníze Vám nebo Vašim zákazníkům - majitelům vozidel.

Jedná se o vzájemně provázaný a na sebe navazující software, pomocí kterého jednoznačně a rychle vyberete okamžitě dostupný náhradní díl ze sortimentu Inter Cars potřebný pro opravu vozidla, včetně jeho ceny a možnosti okamžitého objednání.

IC_CALCULATOR pomocí databáze TecDoc převádí OE čísla vybraných náhradních dílů na čísla náhradních dílů ze sortimentu Inter Cars. Výběr a objednávání náhradních dílů je tak díky propojení s kalkulačním softwarem SilverDAT®II a elektronickým katalogem IC WebCat otázkou několika mála minut, resp. kliknutí. Zapomeňte na zdlouhavé a složité vyhledávání náhradních dílů, IC_CALCULATOR šetří Váš čas.

V případě zájmu o IC_CALCULATOR si stáhněte informativní leták nebo neváhejte  kontaktovat kteroukoliv z poboček Inter Cars!

 

Vstup do IC_CALCULATOR: